Про компанію

СОТА

Хто ми

Ми активна фінансова компанія, яка працює на ринку фінансових послуг України з 2017 року. Основний фокус нашої роботи спрямований на задоволення потреб приватних клієнтів. А саме: споживче кредитування під заставу майна, і розміщення коштів клієнтів - «інвесторів» з 100% гарантією повернення вкладених коштів!

Чому була створена

ФК «СОТА»?

1

Причина #1

– крах банківської системи України: «… Безграмотна політика НБУ і уряду привела до того, що з 2014 року ліквідовано або реорганізовано 89 банків, а вкладники (фізособи і юр. Особи) втратили більше 160 млрд грн. Довіра до банківської системи і НБУ втрачено на багато років вперед …. »

Ми готові забезпечити стабільний дохід від роботи нашого портфеля вкладів. Кожна вкладена сума забезпечена заставою в розмірі більш ніж 170% від суми вкладення. Ми працюємо у форматі 24/7 над тим що б всі вкладені кошти працювали і приносили прибуток.

2

Причина #2

– відсутність реальних програм кредитування малого і середнього бізнесу. Ми розуміємо, на важливості відновлення повноцінного кредитування малого і середнього бізнесу Банками України. Бізнес цього чекає … і чекає …. І чекає ….

Ми готові організувати доступ малому і середньому бізнесу до посильної кредитування. Ми завжди раді допомогти знайти рішення фінансового питання потенційного клієнта – позичальника.

Наші переваги

Відповідальність

Ми несемо відповідальність перед акціонерами за результати своєї діяльності, перед клієнтами - за якість послуг, що надаються, перед діловими партнерами - за належне виконання зобов'язань

Інновації

Акцент нашої роботи зроблений на інноваційності продуктів і послуг європейського рівня і впровадженні нового підходу в якості обслуговування наших клієнтів.

Високі стандарти

У пріоритетах компанії турбота про фінансове благополуччя і спокій клієнтів і високі міжнародні стандарти сервісів

Контакти

ПН-ЧТ: 9:00-17:30
ПТ - 9:00-16:45

метро Лівобережна вул. Андрія Аболмасова 5.